Sportland 3×3 Võrumaa 2023

Täna toimus Puiga Spordihoones Eesti Koolispordi Liidu ja Eesti Korvpalliliidu Sportland 3×3 korvpallisarja etapp Võrumaa koolidele. Turniirist võttis osa 95 mängijat 27st võistkonnast. Võistlusklasside kaks paremat said pääsme 19. aprillil Pärnus toimuvale Sportland 3×3 sarja üle-eestilisele finaalvõistlusele.

6.-7. klasside poisid

Sportland 3x3 Võrumaa 6-7 poisid 2023

Vanemate poiste arvestuses võitis Värska Gümnaasium, Pärnusse sai pääsme ka Võru Kesklinna Kool. Pronksmedalid said Antsla Gümnaasiumi I võistkond.

6.-7. klasside tüdrukud

Kahe võistkonnaga suuremate tüdrukute sarjas oli Parksepa Keskkool parem Puiga Põhikoolist.

1.-5. klasside poisid

Suurima osalejate arvuga (12 võistkonda) nooremate poiste arvestuses oli samuti parim Värska Gümnaasium, kes finaalis võitis Parksepa Keskkooli. Poodiumi kolmandale kohale tuli Võru Kesklinna Kool.

1.-5. klasside tüdrukud

Sportland 3x3 Võrumaa 1-5 tüdrukud 2023

Nooremate tüdrukute seas oli lõplik paremusjärjestus – Parksepa Keskkool, Osula Põhikool ja Värska Gümnaasium.

Sportland 3×3 sari jätkub 7. veebruaril Kundas, Lääne-Virumaa koolide etapiga. Sarja info ja ajakava: basket3x3.ee/SPORTLAND