[vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_column_text]

3×3 korvpalli Eesti meistrid 2019

3×3 tänavakorvpalli Eesti meistrid 2019 selgusid 10. augustil 2019 Snelli väljakutel toimunud 3×3 Tallinn Open 2019 finaalturniiri tulemuste põhjal Eesti võistkondade arvestuses.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_single_image image=”12285″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_column_text]MEHED

I koht: Boft Tallinn – Martin Dorbek, Joonas Järveläinen, Kristjan Evart ja Levi Martin Giese.

II koht: Kvartett – Erik Luts, Jaagup Toome, Andreas Märtson ja Gaspar Bibikov.

III koht: EMÜ X – Gert Kaldmäe, Argo Orumaa, Ken Karja ja Raiko Orumaa.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_single_image image=”12286″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_column_text]NAISED

I koht: Triso Super – Trine Kasemägi, Merilyn Närep, Maria Metsaorg ja Sofia Kosareva.

II koht: Sats – Marie Anette Sepp, Anna Helena Ehala, Eva Lotta Oinitš ja Victoria Ida Vähi.

III koht: Lambi vanad – Anna Gret Asi, Doris Park, Kadi Kals ja Triiny Käämer.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_single_image image=”12289″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_column_text]AMATÖÖRID

I koht: BC Raeküla – Riho Kõiv, Maur Below, Allar Leppind ja Sten Õispuu.

II koht: Iisaku – Peeter Valdre, Toomas Valdre, Jaanus Pärnpuu ja Ülar Sala.

III koht: KK HITO / Suurköögid – Veiko Simm, Edvard Trumm, Margo Tali ja Urmet Roosimägi.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_single_image image=”12290″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_column_text]35+ SEENIORID

I koht: HAUG Creative – Madis Haug, Margo Tali, Edvard Trumm ja Elari Asi.

II koht: Mediq Eesti – Rene Viljaste, Aivo Ahven, Jarmo Liiver ja Reido Sepp.

III koht: Vanakoolimehed – Martin Toomas, Priit Tammekänd, Ahti Roostalu ja Egon Kotsar.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_single_image image=”12291″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_column_text]U18 POISID

I koht: SileNahkRullNokad – Marcus Neiland, Conrad Sengbush, Georg Alleman ja Ralf Küttis.

II koht: Nõmme – Joonas Mengel, Egert Vene, Hugo Kivilo ja Jaakob Lambut.

III koht: Swish – Hendrik Andre Herter, Carl Erik Klamas, Martin Leidsaar ja Rasmus Savi.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_single_image image=”12292″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_column_text]U15 POISID

I koht: Marteni Pojad – Sander Järve, Indrek Sombri, Marten Trempi ja Ron Laanemaa.

II koht: Aude – Karl Gustav Jurtšenko, Riko Feliks Plunt, Fred Jordan Relve ja Patrick Malm.

III koht: Swish – Hendrik Andre Herter, Carl Erik Klamas, Martin Leidsaar ja Rasmus Savi.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_single_image image=”12293″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_column_text]U13 POISID

I koht: ENSV/TÜ KK  – Rasmus Zirel, Karl-Johan Vändra, Kaspar Laik ja Talis Torn.

II koht: Taco Teisipäev – Oliver Kullamäe, Hugo Kastein, Patrik Kristal ja Artur Sarap.

III koht: Iisaku – Arthur Pärnpuu, Arles Marten Vinni ja Karel Pärnpuu.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_single_image image=”12294″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_column_text]U14 TÜDRUKUD

I koht: Siilikad – Anna-Liisa Vannamik, Kätlin Kangur, Sille-Liis Mölder ja Kristel Rattasepp.

II koht: Andres Sõbra Karud – Mariell Friedemann, Liza Tashlykova, Anderson Ragone ja Isabella Ragone.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]