Alexela 3×3 korvpalli Eesti meistrid 2021
3×3 korvpalli Eesti meistrid 2021 selgusid 7. augustil 2021 TalTechi spordhoones toimunud “Alexela 3×3 Tallinn Open 2021” finaalvõistlusel.
Sarnaselt varasemate aastatega selgusid 3×3 korvpalli Eesti meistrid vaid Eesti võistkondade arvestuses.
Meeste eliitsari
- Eesti meister – Kvartett / Olybet (Erik Luts, Gaspar Bibikov, Andreas Märtson ja Jaagup Toome).
- II koht – Scanweld (Marcus Neiland, Conrad Sengbusch, Geord Allemann ja Kristen Kasemets).
- III koht – KK Viimsi (Kevin Sünd, Gregor Rikberg, Jorgen Rikberg ja Sander Otsing).
Naised
- Eesti meister – Noored ja vanad (Merike Anderson, Marie Anette Sepp, Laina Mesila-Kaarmann ja Marie Roosalu).
- II koht – Ma ei tea (Annika Köster, Birgit Piibur, Kadri-Ann Lass ja Kati Rausberg)
- III koht – Mõtleb veel (Sofia Kosareva, Eliise Pajumets, Janett Perv ja Victoria Ida Vähi)
Harrastajad
- Eesti meister – KK Hito / Suurköögid (Margo Tali, Allan-Erik Elp, Urmet Roosimägi ja Veiko Simm).
- II koht – jäätisekohvik (Eerik Parvits, Steven Saal, Karl Sobak ja Risto Häelme)
- III koht – RLV Massive (Aron Kuusik, Kaspar Osila, Mihkel Mäger ja Priidik Ulp).
U18 poisid
- Eesti meister – Helikopter (Markus Ladoga, Erik Pärnapuu, Markus Heinakroon ja Oliver Pere)
- II koht – La Sparks (Sander Järve, Johannes Ränd, Julius Kastein ja Markus Kristal).
- III koht – Kirsid (Andris Smorodin, Henry Liht, Kert Kasemets ja Markus Post).
U15 poisid
- Eesti meister – LAMMUTAJAD (Gregor Vendla, Oskar Maripuu, Richard Vahter ja Renee Raiste).
- II koht – Tartu (Rasmus Zirel, Karl Johan Vändra, Kaspar Laik ja Romel Savi).
- III koht – sats (Artur Sarap, Kaur Kennerth Tomann, Martin Uik ja Raul Tubarik)
U11 poisid
- Eesti meister – Tartu Lammutajad (Jaan Jesper Hunt, Mikk Marten Hänni, Bert Martin ja Marten Miilen)
- II koht – Pärdikud (Villem Suuroja, Kaspar Kapsi ja Johan Mäesalu)
- III koht – Revin Grupp (Aron Neeme, Lennart Joorits, Ruben Madisson ja Rasmus Pärs)
40+ seeniorid
- Eesti meister – Vanakoolimehed (Ahti Roostalu, Martin Hänni, Egon Kotsar ja Matis Merivee).
- II koht – HAUG creative (Madis Haug, Elari Asi, Davis Kostõgov ja Erkki Mäeorg).
- III koht – Sajebonks (Andres Kollo, Alar Eelma, Tõivu Käärik ja Reigo Kimmel).
U15 tüdrukud
- Eesti meister – Kiired ja Vihased (Norah Marie Pae, Isabella Raiendik, Karolin Normak ja Lisa Sirgi).
- II koht – Karud (Kaisa Pärnoja, Meliisa Antson, Maris Mankin).
U13 tüdrukud
- Eesti meister – Siili Beebid (Nora-Liis Veisberg, Eva-Lotta Vannamik ja Laura Liisa Grünmann).
- II koht – Rapla (Kristel Lohk, Kärt Kõiv ja Loviise Mölder).
- III koht – Karud (Marjanne Tomingas, Teele Tuisk, Anette-Liisa Pukman ja Lisandra Põder).