3×3 Eesti meistrivõistluste IV etapi alagrupid ja ajakava

Homme ehk 27. juunil kella 11:00st kuni orienteeruvalt 19:45ni toimub Tallinnas, Snelli väljakutel suvise 3×3 tänavakorvpallisarja Eesti meistrivõistluste IV etapp. Turniiril osalevad mängijad, võistkonnad, alagrupid, ajakava ning (homme ka) YouTube otseülekande lingi leiab FIBA 3×3 korvpalli lehelt.

Korralduslikud kommentaarid:

U13 poisid –  seekord kokku 15 võistkonda ehk 3+4+4+4 alagrupid. Kaks paremat edasi play-offi. Mängude algus kell 11:00.

U15 poisid – 10 võistkonda, 3+3+4 alagrupid. Kolm paremat edasi play-offi. Mängude algus kell 13:30. Väljakule pääseb alles peale 13:00 ehk pärast U13 poiste sarja lõppu.

U18 poisid – traditsioonilised 12 tiimi täis. Kolm alagruppi, kaks paremat veerandfinaali (A1 ja B1 otse poolfinaali). Mängude algus kell 13:30. Väljakule pääseb alles peale 13:00 ehk U13 poiste sarja lõppu.

Amatöörid – registreerus vaid 4 võistkonda, kes seekord mängivad vaid meeste eliit ehk World Tour sarjas (vastasel korral poleks amatööride turniiri toimunud). Amatööride eraldi arvestust seekord ei ole.

World Tour – 12 võistkonda 4+4+4 alagrupid, kaks paremat edasi veerandfinaali. Mängude algus kell 17:00. Väljakule pääseb alates 16:30 kui U15 ja U18 poisid on võistlusplatsilt lahkunud.

Turniiri lõpp on orienteeruvalt kell 19:45.

Otseülekanne

• Võistluste otseülekanne toimub 3×3 Estonia YouTube vahendusel. Telli kanal, saad kiiremalt teavituse!

Parkimine

• Parkimine kohapeal on ainult korraldustiimile (kohtunikud, korraldajad, meedik, meedia). Mängijatel parkimisvõimalust Snellis ei ole. Saabuge aegsasti!

Palume mängijatel:

• Võistluspaika saabuda mitte varem kui 40 minutit enne oma võistlusklassi mängude algust.
  • Mitte hiljem kui 15 minutit enne oma võistlusklasside mängude algust.
  • Hoida 2+2 distantsi kõikidel juhtudel, mis ei ole seotud oma võistkonna mängudega.
  • Võtta kaasa oma veepudel. Kohapeal on võimalus kraanist pudel täita. Seda nõuet tasub homse ilmaga eriti jälgida. Kõikidel on soovitav kaasa võtta mütsid ning püsida võimaluse korral varjus.