Alexela 3×3 Tallinn Open LIVE 2023

3×3 korvpalli Eesti meistrivõistluste XVIII (loe: 18) aasta ajaloos toimub selle aasta finaalturniirist esmakordselt otseülekanne kõikidelt väljakutelt ehk nii Maxim Tuule poolt kommenteeritud ALEXELA peaväljakult, kus homme toimuvad kõikide sarjade (alates U11 poistest ja U15 tüdrukutest kuni meistriliiga meesteni) finaalid, mille lingi leiad ülevalt, kui ka teistelt platsidelt, mille lingid leiad alt. 

BETSAFE VÄLJAK

SCANWELD VÄLJAK

EOK / Tallinn

ŠKODA TALLINN

OTSE JA JÄRELVAATAMINE

Kõikide platside otseülekanded on ainult 3×3 Estonia YouTube kanalist. See aga tähendab seda, et kogu Eesti spordimeedial on võimalik olümpiaala Eesti meistrivõistluste finaalist teha uudis, millesse linkida ka avalik YouTube otseülekande link (näiteks ainult peaväljakult).  

Eesti Rahvusringhääling on kohustatud tegema kõikidst olümpiaala Eesti meistrivõistlustest “midagi”, DELFI on kossufänn ja peaks teadma ka 3×3 kossust, äkki tuleb kohale, Postimehes peaks olema mõned 3×3 kogemustega ajakirjanikud, Õhtuleht …? On meil veel mõni? Korvpall24.ee? 

Eesti 3×3 30. juubel

Laupäeval mängime Tallinnas 2024. aasta Pariisi oümpiamängude programmi kuuluva 3×3 korvpalli 30. juubeliturniiril, kuna esimene ametlik 3×3 turniir peeti 6. juunil 1993. aastal Vabaduse väljakul.

Juubeliaasta Eesti meistrid selguvad laupäeval, 5. augustil Tallinnas, TTÜ spordihoones toimuval “Alexela 3×3 Tallinn Open 2023” finaalis. Kõik on oodatud mänge vaatama!