3×3 korvpalli Eesti meistrid 2019
3×3 tänavakorvpalli Eesti meistrid 2019 selgusid 10. augustil 2019 Snelli väljakutel toimunud 3×3 Tallinn Open 2019 finaalturniiri tulemuste põhjal Eesti võistkondade arvestuses.
3×3 tänavakorvpalli Eesti meistrid 2019
3×3 tänavakorvpalli Eesti meistrid 2019 selgusid 10. augustil 2019 Snelli väljakutel toimunud 3×3 Tallinn Open 2019 finaalturniiri tulemuste põhjal Eesti võistkondade arvestuses.
MEHED
I koht: Boft Tallinn – Martin Dorbek, Joonas Järveläinen, Kristjan Evart ja Levi Martin Giese.
II koht: Kvartett – Erik Luts, Jaagup Toome, Andreas Märtson ja Gaspar Bibikov.
III koht: EMÜ X – Gert Kaldmäe, Argo Orumaa, Ken Karja ja Raiko Orumaa.
NAISED
I koht: Triso Super – Trine Kasemägi, Merilyn Närep, Maria Metsaorg ja Sofia Kosareva.
II koht: Sats – Marie Anette Sepp, Anna Helena Ehala, Eva Lotta Oinitš ja Victoria Ida Vähi.
III koht: Lambi vanad – Anna Gret Asi, Doris Park, Kadi Kals ja Triiny Käämer.
AMATÖÖRID
I koht: BC Raeküla – Riho Kõiv, Maur Below, Allar Leppind ja Sten Õispuu.
II koht: Iisaku – Peeter Valdre, Toomas Valdre, Jaanus Pärnpuu ja Ülar Sala.
III koht: KK HITO / Suurköögid – Veiko Simm, Edvard Trumm, Margo Tali ja Urmet Roosimägi.
35+ SEENIORID
I koht: HAUG Creative – Madis Haug, Margo Tali, Edvard Trumm ja Elari Asi.
II koht: Mediq Eesti – Rene Viljaste, Aivo Ahven, Jarmo Liiver ja Reido Sepp.
III koht: Vanakoolimehed – Martin Toomas, Priit Tammekänd, Ahti Roostalu ja Egon Kotsar.
U18 POISID
I koht: SileNahkRullNokad – Marcus Neiland, Conrad Sengbush, Georg Alleman ja Ralf Küttis.
II koht: Nõmme – Joonas Mengel, Egert Vene, Hugo Kivilo ja Jaakob Lambut.
III koht: Swish – Hendrik Andre Herter, Carl Erik Klamas, Martin Leidsaar ja Rasmus Savi.
U15 POISID
I koht: Marteni Pojad – Sander Järve, Indrek Sombri, Marten Trempi ja Ron Laanemaa.
II koht: Aude – Karl Gustav Jurtšenko, Riko Feliks Plunt, Fred Jordan Relve ja Patrick Malm.
III koht: Swish – Hendrik Andre Herter, Carl Erik Klamas, Martin Leidsaar ja Rasmus Savi.
U13 POISID
I koht: ENSV/TÜ KK – Rasmus Zirel, Karl-Johan Vändra, Kaspar Laik ja Talis Torn.
II koht: Taco Teisipäev – Oliver Kullamäe, Hugo Kastein, Patrik Kristal ja Artur Sarap.
III koht: Iisaku – Arthur Pärnpuu, Arles Marten Vinni ja Karel Pärnpuu.
U14 TÜDRUKUD
I koht: Siilikad – Anna-Liisa Vannamik, Kätlin Kangur, Sille-Liis Mölder ja Kristel Rattasepp.
II koht: Andres Sõbra Karud – Mariell Friedemann, Liza Tashlykova, Anderson Ragone ja Isabella Ragone.