Uusaastalubadus – tee oma 3×3 konto korda!

Estonia U17 3x3 2022

Eelmise aasta septembri alguses käisin Ateenas, kus elasin kaasa FIBA U17 3×3 Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile ehk Euroopa 12 parema sekka jõudnud Eesti tiimile, kus mängisid Gerrit Lehe, Herman Tamm, Jorke Aav ja Karmo Kilk.  

Kuna FIBA 3×3 tiitlivõistlustel toimub alati tiimi ja mängijate pildistamine, siis laadisin pildid alla ja saatsin poistele, et olge head – uuendage oma isikliku 3×3 konto pilte (ja omal soovil ka taustapilte), kuna keegi teine seda teie eest teha ei saa.

Saatsin poistele info umbes tund aega enne nende trenniaja algust, kuhu nad samal ajal bussiga sõitma hakkasid. Peale trenni küsisin, et kas saite e-mail koos juhistega kätte? Poisid ütlesid, et neil on juba kõik tehtud. Ma ei olnud juba ammu nii üllatunud olnud. Siit saate näha, milliste teiste riikide tiimid said siis samamoodi selle lihtsa ülesandega hakkama, mis võtab aeglasemal juhul vaid minuti. 

Poisid said FIBA U17 3×3 Euroopa meistrivõistlustel kokkuvõttes 8. koha ja selle eest ülemäära tunnustust ei saanud. Euroopa kaheksas on ka tubli tulemus. Samas – sometimes you win…, aga minu jaoks olid poisid mingis mõttes Euroopa TOP3 seas.

Soovitused

Lae oma fiba3x3.com profiiliiliks foto, kus on näha sinu nägu. Ära lae profiilipilti, kus oled kuskil kaugemalt. 

Kui mängid tiimina, siis oleks hea kui kogu tiimil on sarnases kujunduses pildid. FIBA 3×3 World Tourile jõudes on korralik profiilipilt kohustuslik. Näiteks vaata allolevat TARTU nimelist tiimi.  

Kui sa 2023. kuskil 3×3 turniiril mängid, siis kõik näevad sinu pilti. Näevad ka seda, kui sul pilti ei ole. Ka see ütleb palju sinu 3×3 oskuste kohta.