Täna Võsul toimunud Alexela 3×3 EMV etapp sai üllatusvõitja

Alexela 3x3 EMV Võsu võitjad

Täna avati Võsu rannapromenaad Alexela 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistluste teise ning Lääne-Virumaa 3×3 meistrivõistluste avaetapiga.

Harrastajate sarjas sai võidu ning 500 euro peaauhinna võistkond Jäätisekohvik, koosseisus Eerik Parvits, Karl Sobak, Risto Häelme ja Steven Saal, kes finaalis võitsid kolmekesi mänginud KK Hito võistkonda (Margo Tali, Veiko Simm ja Urmet Roosimägi). Kolmanda koha sai RLV Massive, koosseisus Aron Kuusik, Joonas Vaino, Sander Karro ja Hans Keskülla.

Kui eilsel 3×3 avaetapil Tallinnas sai Jäätisekohvik eelviimase ehk 11 koha, siis tänast võiduvõimalust hindas võistluste kommentaator Aare Jamnes olukorraks, mis ennustusportaalides oleks sissepandud panuse tagasi toonud vähemalt 172 kordselt.

Enne Alexela 3×3 EMV harrastajate etappi selgitati parimad ka 3×3 korvpalli Lääne-Virumaa avaetapil, kus 8 võistkonnaga peetud sarja võitjaks krooniti Päästekool (Kristo Saage, Tõnis Peil, Ivo Kitsing ja Georg Tambre), teise koha sai kahte sarja mänginud RLV Massive ning kolmanda kohaga läks koju võistkond Aloha (Jarlet Mägi, Karl-Peeter Kangur, Targo Tamm ja Rando Kapralov).

Otseülekannet võistluste peaväljakult saab tagantjärele vaadata, võistluste osalejad ja lõppseisud leiab FIBA3x3 lehelt.

Võistluste droonipildid leiab siit, Siim Semiskari fotogalerii leiab siit.