Tallinna 3×3 etapi alagrupid ja ajakava

Laupäevase 3×3 avaturniiri ajakavad ja alagrupid leiab FIBA3x3 lehelt.

U15 poisid – Saite 8 tiimi kokku ja teie turniir toimub. Mängude algus kell 10:00. Kaks alagruppi, kaks paremat poolfinaali.

U18 poisid – Kiirelt 12 tiimi täis. Kolm alagruppi, kaks paremat veerandfinaali (A1 ja B1 otse poolfinaali). Mängude algus kell 10:00.

Amatöörid – 11 võistkonda (üks viimase hetke loobumine). Kolm alagruppi, kaks paremat veerandfinaali (A1 ja B1 otse poolfinaali). Mängude algus kell 12:30.

Naised (ja U18/U15 tüdrukud) – turniiri toimub ühes võistlussarjas (NAISED), kokku 9 võistkonda. Osalustasud on vanuseklassi põhiselt (20/40 eurot võistkond). Mängude algus kell 13:30.

Kõikides võistlusklasside puhul peavad mängijad lahkuma koheselt peale oma mängude/turniiri lõppu. Enne World Tour mängijate alale sisenemist peavad võistluspaigast olema lahkunud kõikide teiste võistlussarjade mängijad ja nende saatjad.

World Tour – 15 võistkonda, kaks paremat edasi veerandfinaali. Mängude algus kell 16:30. Turniiri lõpp on orienteeruvalt kell 19:00.

Otseülekanne

• Võistluste otseülekanne toimub DELFI ja YouTube vahendusel. Otseülekanne on 10:00 kuni 13:00 #3 väljakult (U18 sari) peale seda võistluste lõpuni #1 väljakult (harrastajad ja WT).

Auhinnad

• Eliit sarja võitja saab 400 euro eest (4×100), teine koht 4×50, kolmas 4×30 Ballzy kinkekaarte.
  • Kõikides teistes sarjades on auhinnad 4×60, 4×40 ja 4×25.

Parkimine

• Parkimine kohapeal on ainult korraldustiimile (kohtunikud, korraldajad, meedia). Mängijatel parkimisvõimalust Snellis paraku homme ei ole.

Palume mängijatel:

• Võistluspaika saabuda mitte varem kui 40 minutit enne oma võistlusklassi mängude algust.
  • Mitte hiljem kui 15 minutit enne oma võistlusklasside mängude algust.
  • Hoida 2+2 distantsi kõikidel juhtudel, mis ei ole seotud oma võistkonna mängudega.
  • Saata hiljemalt reede kella 15:00ks oma võistkonna liikmete särkide numbrid: reigo@basket.ee (kohapeal läheb sel juhul kiiremini).
  • Võtta kaasa oma veepudel. Kohapeal on võimalus kraanist pudel täita.

Mängijatel palume hetkel arvestada võistlusklasside algusaegadega. Alagrupid ja mängude täpsemad toimumisajad kinnitame reedel kella 17:00st PLAY.FIBA3x3.COM lehel.