75 noort pallurit mängisid Sportland 3×3 Viljandimaa etapil

Eile toimus Abja-Paluojas Eesti Korvpalliliidu ja Eesti Koolispordi Liidu Sportland 3×3 korvpallisari Viljandimaa koolidele, mis tõi kokku 75 noort korvpallurit 21st võistkonnast.

Mängiti neljas võistlusklassis, kus iga võistlusklassi kaks parimat said pääsme üleriigilisele Sportland 3×3 koolispordi sarja finaalvõistlusele. Lisaks toimus turniir ka 8.-9. klassi poistele.

1.-5. klassi poistest said finaalipääsmed Kesklinna Kool ja Jakobsoni Kool, kolmanda koha medalid sai Abja Gümnaasium.

Samavanade tütarlaste arvestuses said pääsmed Abja Gümnaasium ja Holstre Kool.

6.-7. klassi poiste võistlusklassis võitis Kolga-Jaani Kool, kes alistas Abja Gümnaasiumi. Kolmas koht Holstre Koolile.

6.-9. klassi tütarlaste ühisarvestuses võitis Abja Gümnaasiumi vanemate klasside võistkond, kes alistas samavanade Suure-Jaani Gümnaasiumi tüdrukute võistkonna. Finaalpääsu sai kolmanda koha saanud Abja Gümnaasiumi 6.-7. klasside võistkond.

Üleriigilise sarja väliselt toimunud 8.-9. klassi poiste turniiri võitis Jakobsoni Kooli I võistkond, kes finaalis alistas 9-8 Kesklinna Kooli. Kolmanda koha medalid sai Holstre Kooli I võistkond.

Turniiri pildigalerii leiab Eesti Koolispordi Liidu lehelt.

Sportland 3×3 koolispordi sarja järgmiste etappide info ja registreerimine toimub EKSL-i 3×3 lehel.