Sportland 3×3 Tartumaa 2023

Eesti Koolispordi Liidu ja Eesti Korvpalliliidu Sportland 3×3 korvpallisarja etapp Tartumaa koolidele tõi kokku 146 mängijat 38st võistkonnast. Kõikide vanuseklasside kaks paremat võistkonda pääsesid Pärnus toimuvale sarja suurele finaalvõistlusele.

6.-7. klasside poisid

Sportland 3x3 Tartumaa 2023 6-7 poisid

Kõige populaarseimas võistlusklassis ehk 6.-7. klasside poiste arvestuses, millest võttis osa lausa 17 võistkonda said finaalipääsmed sarja võitnud Tartu Kivilnna Kool ja Tartu Katoliku Hariduskeskus. Pronksmedalid jäid kodusaali ehk Kõrveküla Põhikooli I võistkonnale.

6.-7. klasside tüdrukud

Vanemate tüdrukute arvestuses võitis samuti Tartu Kivilinna kool, kes alistas finaalis 11-5 Tartu Raatuse Kooli. Pronksmedalid ja diplomi viis Kaspar Ülenurme Gümnaasiumi tüdrukutele.

1.-5. klasside tüdrukud

Sportland 3x3 Tartumaa 2023 1-5 tüdrukud

Noorematest tüdrukutest teenisid finaalipääsmed Tartu Karlova Kool ja Tartu Kesklinna Kool. Ülenurme Gümnaasiumi tüdrukud said ka selles sarjas pronksi.

1.-5. klasside poisid

13 võistkonnaga nooremate poiste sarjas oli parimaks Tartu Karlova Kool ning Tartu Kesklinna Kool. Lähte Ühisgümnaasiumile kolmas koht.

Sportland 3×3 korvpallisarjas on sel hooajal jäänud pidada veel neli maakondlikku etappi ja finaal.