Sportland 3×3 sarja Tartumaa etapp 2019

11. detsembril peeti Tartus, Eesti Koolispordi Liidu Sportland 3×3 sarja Tartumaa koolide etapp, mis tõi kokku 148 noort korvpallimängijat.

6.-7. klassi poiste arvestuses said 31.03.2020 Pärnus toimuvale finaalturniirile pääsme Ülenurme Gümnaasium ja Hansa Kool. 3×3 korvpallis aktiivselt ning hästi esinenud Mart Reiniku Kool sai kolmanda koha.

Tartumaa etapil peeti võistlus ka 8.-9. klassidele. Selles oli Mart Reiniku Kool 5 võiduga 5st mängust turniiri parim, alistades finaalis 11-10 Kesklinna Kooli. Kolmanda koha sai Tamme Kool.

1.-5. klassi poistest pääsesid Pärnus toimuvale finaalturniirile Kesklinna Kool ja Veeriku Kool. Medalid said ka Tamme Kooli poisid.

6.-7. klassi tüdrukute arvestuses osales vaid 2 võistkonda, kus omavahelises mängus olid Kesklinna Kooli tüdrukud Ülenurme Gümnaasiumist paremad, kuid finaalipääsme teenisid mõlemad.

8.-9. klasside tüdrukute paremusjärjestuse moodustasid Forseliuse Kool, Ülenurme Gümnaasium ja Hansa Kool.

• 12.03.2020 – Sportland 3×3 Valgamaa koolid
  • 31.03.2020 – Sportland 3×3 FINAAL. Pärnus.

Kõikidel koolidel, kes soovivad oma mängijaid Tokyo olümpiaalal ehk 3×3 korvpallis koolide meistrivõistlustele saata, palume varakult soovist teada anda: robin@koolisport.ee