Sportland 3×3 Saaremaa 2023

Sportland 3x3 Saaremaa 2023

Eesti Koolispordi Liidu ja Eesti Korvpalliliidu Sportland 3×3 korvpallisarja etapp Saaremaa koolidele tõi kokku üle 100 mängija. 19. aprillil Pärnus toimuvale finaalturniirile said pääsmed 1.-5. klasside poiste ning 6.-7. klasside poiste ning tüdrukute sarja kaks paremat tiimi.

1.-5. klasside poisid

Noorimatest poistest sõdavad Pärnusse Orissaare Gümnaasiumi I ja Kuressaaer Hariduse Kooli võistkonnad. Kolmanda koha sai Kuressaare Nooruse Kool.

6.-7. klasside tüdrukud

6.-7. klassid tüdrukutest said finaalipääsmed Orissaare Gümnaasium ja Kuressaare Hariduse Kooli II võistkond. Viimasele I võistkonnale kolmanda koha medalid.

6.-7. klasside poisid

6.-7. klasside poistest saab Pärnus näha Orissaare Gümnaasiumi ja Muhu Põhikooli I võistkonda. Muhu Põhikooli II tiim sai pronksmedalid.

8.-9. klasside tüdrukud

Vanemates tüdrukute sarjas osales kaks Kuressaare Nooruse Kooli tiimi, kuna Kahtla Lasteaed-Põhikool ei saanud viimasel hetkel osaleda. Alagrupis võitis II võistkond, finaalis 5-4 sai võidukarika I võistkond.

8.-9. klasside poisid

8.-9. klasside poistest oli teistest selgelt parem Valjala Põhikool, kes viskas kokku 70 punkti. Teise koht Kuressaare Hariduse Koolile, kolmas Kuressaare Vanalinna Koolile.

Sportland 3×3 korvpallisarja finaalvõistlus 1.-5. ning 6.-7. klassidele toimub 19. aprillil Pärnus.