Sportland 3×3 sarja Rahvaliiga Festival 2019

Sportland 3×3 Rahvaliiga Festivalil osales 122 korvpallinoort, kes põnevates lahingutes selgitasid välja üle-Eesti parimad koolid 3×3 korvpallis. Paides olid kohal koolide tiimid nii Kärdlast Parksepani kui Mäetaguselt Abja-Paluojani.

10.-12. klassi poiste arvestuses oli parim Märjamaa Gümnaasium, kes finaalis alistas 9:8 Põltsamaa Ühisgümnaasiumi. Kolmanda koha medalid sai Järvamaa Kutsehariduskeskus.

10.-12. klassi tüdrukute turniiril olid parimad Abja Gümnaasium ja Ülenurme Gümnaasium.

8.-9. klassi poistest, kus üle-Eesti oli kokku tulnud 15 võistkonda, moodustasid esikolmiku Parksepa Keskkool, Pärnu Kuninga tänava Põhikool ning Paide Hillar Haansoo Põhikool.

8.-9. klassi tüdrukute arvestuses võitis Abja Gümnaasium Vaida Põhikooli I ja II võistkonna ees.

Eesti Koolispordi Liit ja Eesti Korvpalliliit kutsuvad kõiki 8.-9. klassi ning 10.-12. klassi korvpallihuvilisi poisse ja tüdrukuid Sportland 3×3 Meistriliiga Festivalile, mis peetakse 26. novembril Jüri Spordihoones. Sellel turniiril võivad osaleda kõik mängijad, ka need, kellel on kehtiv EKLi litsents.

Registreerimine kuni 21. november: robin@koolisport.ee