Sportland 3×3 Põlvamaa 2023

15. märtsil mängiti Põlvas, Mesikäpa Hallis Eesti Koolispordi Liidu ja Eesti Korvpalliliidu Sportland 3×3 sarja etapp Põlva maakonna koolidele. Turniir tõi kokku rekordilised 174 mängijat 47st võistkonnast, parimad selgusid kokku kaheksas võistlusklassis.

1.-5. klasside poisid

Sportland 3x3 Põlvamaa 1.-5. klasside poisid

Noorimatest poistest said pääsmed finaalturniirile etapi võitnud Räpina Ühisgümnaasim ja II koha saanud Põlva kool. Kolmas koht Räpina Ühisgümnaasiumi II võistkonnale, kes pronksimängus alistas Krootuse Põhikooli.

1.-5. klasside tüdrukud

Noorimatest tüdrukutest said finaalipääsme Põlva Kooli võistkonnad, kolmas koht Kanepi Gümnaasiumile.

6.-7. klasside poisid

6.-7. klassi poistest pääsesid vabariiklikule finaalturniirile Kanepi Gümnaasiumi I võistkond ja Põlva Kooli I võistkond. Põlva II tiimile etapi kolmas koht.

6.-7. klasside tüdrukud

Finaalturniiri pääsetega lõpetasid turniiri Kanepi Gümnaasiumi I ja Viluste Põhikooli võistkonnad. Poodiumi kolmanda koha sai Krootuse Põhikool.

8.-9. klasside poisid

Põhikooli viimase astme parimad olid Räpina Ühisgümnaasiumi I, Vaste-Kuuste Kool ja Põlva Kooli III võistkond.

8.-9. klasside tüdrukud

Sportland 3x3 Põlvamaa 8.-9. klasside tüdrukud

8.-9. klasside tüdrukute esikolmiku moodustasid Vaste-Kuuste Kool, Kanepi Gümnaasium ja Krootuse Põhikool.

10.-12. klasside poisid

Gümnaasiumi parimateks poiste võistkondadeks olid Põlva Gümnaasiumi III võistkond, Kanepi Gümnaasiumi II võistkond ja Põlva Gümnaasiumi II võistkond.

10.-12. klasside tüdrukud

Vanemate tüdrukute arvestuses moodustasid esikolmiku Põlva Gümnaasiumi I võistkond, Kanepi Gümnaasium ja Põlva Gümnaasiumi II võistkond.

Sportland 3×3 korvpallisarja finaalturniir 1.-5. klassidele ja 6.-7. klasside võistkondadele toimub 19. aprillil Pärnus.