Sportland 3×3 sarja Põlvamaa etapp 2020

5. märtsil mängiti Põlvas Eesti Koolispordi Liidu Sportland 3×3 sarja Põlvamaa koolide etapp, mis tõi kokku 146 mängijat 37st võistkonnast.

6.-7. klasside poistest said 8 võistkonna seast edasipääsu 31. märtsil Pärnus toimuvale finaalturniirile Räpina Ühisgümnaasiumi I ja II võistkond. Põlva koolile kolmas koht.

6.-7. klasside tüdrukute arvestuses mängivad finaalturniiril Vaste-Kuuste Kool ja Põlva kool, kes sai poodiumil II ja III koha.

1.-5. klasside poiste arvestuses osales 8 võistkonda, finaalturniirile pääsesid Põlva Kool ja Vaste-Kuuste Kool. Kolmas koht Tilsi Põhikoolile.

1.-5. klasside tüdrukute poodiumil olid Vaste-Kuuste Kool, Põlva Kool ja Viluste Põhikool.

Vanemates võistlusklassid mängisid üleriigilisest sarjast eraldi arvestuses. Siin olid 8.-9. klasside poistest parimad Vaste-Kuuste Kool, Tilsi Põhikool ja Kanepi Gümnaasiumi II võistkond.

10.-12. klassi poistest võitis Põlva Kooli II võistkond, kes finaalis võitis 10-9 Räpina Ühisgümnaasiumit. Põlva Kooli I võistkonnale III koht.

8.-9. ja 10.-12. klasside tüdrukud mängisid koos, kuid eraldi arvestuses. Võitsid nii Põlva Kool kui ainus 8.-9. klasside tüdrukute võistkond Kanepi Gümnaasiumist.

Turniiri lõpliku paremusjärjestuse leiab PLAY.FIBA3x3.COM lehelt. Sportland 3×3 korvpallisarjas on veel pidada vaid 12. märtsil toimuv Valgamaa koolide etapp, mille järel on kõikide maakoondade võitjad oodatud 31. märtsil Pärnusse, suurele finaalvõistlusele.