Täna Jõhvi Spordihoones toimunud Eesti Koolispordi Liidu ja Eesti Korvpalliliidu Sportland 3×3 Ida-Virumaa etapi võitis 6.-7. klasside poiste arvestuses Iisaku Gümnaasium, kes finaalis alistas 17-8 Kiviõli I Keskkooli. Kolmanda koha medalid läksid Toila Põhikooli II võistkonnale.

Sportland 3x3 Ida-Virumaa 2022 6-7 klass

1.-5. klassi poistest sai võidukarika Toila Gümnaasiumi II võistkond, kes finaalis alistas 5-3 samuti Kiviõli I Keskkooli. Kolmas koht Toila Gümnaasiumi I võistkonnale.

Peale kahekuulist võistluspausi tuli Jõhvi Spordihoonesse kokku 68 noort pallurit, kes mängisid 18 võistkonnas. Esmakordselt osalesid Ida-Virumaa 3×3 etapil ka Narva koolid.

Sportland 3×3 sari jätkub järgmisel nädalal Võru ja Jõgevamaa etappidega, finaalvõistlus, kuhu pääsevad iga etapi võistlusklasside kaks paremat, toimub 30. märtsil 2022 Pärnu Spordihoones.

Võistluste info ja registreerimine toimub Eesti Koolispordi Liidu lehelt.

Sportland 3x3 Ida-Virumaa 2022