Sportland 3×3 sari algas täna Harjumaa koolide etapiga

Eesti Koolispordi Liidu ja Eesti Korvpalliliidu Sportland 3×3 korvpallisari algas täna Jüri Spordihoones Harjumaa koolide etapiga. Turniirist võttis osa 76 mängijat, kes omavahel pidasid 42 korvpallimängu. 12 võistkonda osales 6.-7. klasside ja 8 võistkonda 1.-5. klasside sarjas.

Sportland 3x3 Harjumaa 2021 - Siim Raudla

Võistluste vaheajal rääkis Eesti 3×3 korvpalli peatreener Siim Raudla 3×3 korvpalli eripäradest ning näitas koos Eesti U18 3×3 rahvuskoondiste mängijatega ette ühe Eesti koondiste poolt kasutatud rünnakulahenduse.

Sportland 3x3 Harjumaa 2021 6-7 klass

6.-.7. klasside poisid

6.-7. klasside turniiri võitis Saku Gümnaasiumi I võistkond, kes finaalis alistas 17-6 Järveküla kooli. Kolmandaks tuli Laagri kool, kes pronksimängus alistas 22-14 Saue Gümnaasiumi.

1.-5. klasside poisid

1.-5. klasside arvestuses tuli võitjaks Kiili Gümnaasiumi I võistkond, kes finaalis alistas 10-7 Jüri Gümnaasiumi II võistkonna. Kiili Gümnaasiumi II võistkond sai kolmanda koha, kui 11-5 võitis Saku Gümaasiumi II tiimi.

Sportland 3×3 korvpallisarja järgnevad etapid on planeeritud 19. oktoobril Pärnumaa koolidele (Pärnu spordihall) ning 22. oktoobril Tallinna koolidele (Sõle spordihall). Võistluste info Koolispordi 3×3 korvpalli lehelt, võistkonna registreerimiseks võta ühendust: robin@koolisport.ee

Sportland 3x3 Harjumaa 2021