NBA karika 3×3 turniiri võitsid lisaajal näitlejad

Täna Noblessneri Valukojas toimunud OlyBet NBA karikas 3×3 turniiri võitis ning piletid NBA mängule teenis võistkond Teater, koosseisus Hendrik Toompere jr, Karl Kalju Kivi, Karel Käos ja Mehis Pihla.

Finaali lisaajal alistasid näitlejad Karl Kalju Kivi tabavast kaugviskest 7-5 teletöötajate tiimi (Robert Rool, Kristjan Saar, Marek Miil ja Raido Soom). 

Kolmanda koha said raadiotöötajad (Rauno Märks, Vaido Pannel, Andi Raig ja Arne Valge), neljandaks jäid kossusõbrad (Andres Puusepp, Jalmar Joosep Saar, Robert Lilleõis ja Karl-Johannes Kõiv).

Turniiri mitteametlikuks MVP-ks sai Hendrik Toompere, kes viskas kogu turniiri peale kõige rohkem punkte (10) ning andis mitu publikult aplausi teeninud söötu. 

Õhtut juhtisid Genka ning NBA legend Gary Payton, lisaks said kõik kohaletulnud huvilised pilti teha ametliku NBA karikaga. Vaheajashowl pakkusid silmarõõmu TTÜ tantsutüdrukud ning toimus ka viskevõistlus.

Eesti Korvpalliliidu 3×3 valdkonna juhi Reigo Kimmeli sõnul oli tegemist igati tänuväärse korvpalli ja eriti 3×3 formaati tutvustava sündmusega, mis tõi kogu saali puupüsti täis.