Mida pead teadma laupäevase Alexela 3×3 Tallinn Openi kohta?

Alexela 3x3 Tallinn Open 2022

Laupäeval, 6. augustil kella 10:45st-18:45ni toimub TalTechi spordihoones Alexela 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistluste finaalturniir ning 3×3 Tallinn Open 2022.

Tehniliselt – sarjades, millest võtavad osa ka välisvõistkonnad (World Tour, 40+ seeniorid), jagatakse välisvõistkondade TOP3 jõudmisel 3×3 Tallinn Open auhinnad võistlusklassi parimatele, 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistluste arvestus on igas võistlusklassis vaid Eesti tiimide vahel.

Turniir mängitakse saalis, mis tähendab, et sisejalanõud on kõigile kohustuslikud.

  • Võta kaasa veepudel või oma vesi, vajadusel saad seda osta kohapealt. Kohapeal on olemas ka toitlustusvõimalus.
  • Kasuta mängul isiklikke, numbriga vorme, sest lauakohtunikud sisestavad numbrite järgi isiklikult visatud punkte. Esimesel mängul või kohapealsel registreerimisel anna teada mängijate numbrid.
  • Kõikvõimalikest mängijate viimase hetke muutmisest või võistkonna puudumisest anna teada e-mailiga: reigo@basket.ee või telefoni teel 5113653 (kasvõi laupäeva hommikul).
  • Ole kohal 15 minutit enne oma võistlusklassi mängude algusaega. Kontrolli laupäeva hommikul üle oma mängude ajad ja väljakud, sest viimase hetke puudujad võivad kava sassi lüüa.
  • Alexela GPS reisimängu võitja loosimine toimub kella 17:45st. Veel jõuab mõned tiirud teha, et 50 punkti kätte saada ja hea õnne korral ka peaauhind koju viia.

Turniiri peaväljakust toimub kogu päeva vältav otseülekanne 3×3 YouTube, Facebooki ja video.basket.ee vahendusel. World Tour finaali näevad paljud juba kodust või koduteel.

Afterparty @ Venus Club

17. aastat järjest toimub Eesti 3×3 korvpalli finaaletapi afterparty ööklubis Venus. Vanusepiirang 21-eluaastat, parimad pallurid pääsevad alates 23:30 VIP ruumi, kus toimub kõikide mängude ja tulemuste põhjalikum analüüs.

3×3 mängijad ja fännid saavad kella 01:00ni peole tasuta sisse parooliga: “KOLM KOLM KORVPALL”.

3x3 afterparty 2022