Koolispordi 3×3 sari algas Sportland 3×3 Rahvaliiga Festivaliga

Eesti Koolispordi Liidu ja Eesti Korvpalliliidu Sportland 3×3 korvpallisari algas täna Paides rahvaliiga festivaliga, millest said osa võtta korvpallilitsentsi mitteomavad 1.-5. ning 6.-7. klasside õpilased üle Eesti. Turniiril mängis kokku 100 mängijat Kanepist Laulasmaani.

6.-7. klasside poisid

Osavõtjaterohkeimas, kokku 13 võistkonnaga 6.-7. klasside poiste arvestuses võitis turniiri kõrgeima FIBA reitinguga ehk suvise Alexela 3×3 EMV sarja kogemustega Haljala Kooli võistkond, kes finaalis alistas 10-7 Kanepi Gümnaasiumi. Pronksmedalid Laulasmaa koolile.

6.-7. klasside tüdrukud

3x3 Paide 6-7 klass tüdrukud 2022

Viie võistkonnaga 6.-7. klasside tüdrukute sarja võit läks Kanepisse, teine koht Vaida Põhikoolile, pronks Imavere Koolile.

1.-5. klasside poisid

Noorimate poiste arvestuses osales kokku kuus võistkonda. Võidu sai Paide Hammerbecki Põhikool, kes finaalis oli üle Imavere Koolist. Kolmas koht Kose Gümnaasiumile.

1.-5. klasside tüdrukud

Viimase hetke ärajäämiste tõttu osales noorimate tüdrukute arvestuses vaid kaks võistkonda. Vaida Põhikoolile esikoht, Imavere Koolile hõbemedalid.

Rahvaliiga Festivali osaleajd, kõikide mängude tulemused ning lõplikud paremusjärjestused leiab play.fiba3x3.com lehelt.

Koolispordi 3×3 turniiridele registreerimine toimub läbi Eesti Koolispordi Liidu. Loe täpsemalt siit või võta ühendust Hendri Parrol: hendri@koolisport.ee