Anna oma hääl korvpalliareenile!

TAOTLEN.TALLINN.EE

Kui sa oled vähemalt 14. aastane ja elad Tallinna kesklinnas, siis Tallinna linna kaasava eelarve hääletusel anna oma hääl korvpalliareenile. Logi ID-kaardiga, mobiil-ID või smart-ID abil https://taotlen.tallinn.ee/haaletus/3 lehele või vaata järele, kus saad paberil oma hääle anda.

Anna oma hääl ideele – Kesklinn22.

Tallinna linna kaasava eelarve hääletusel saavad oma hääle anda vähemalt 14. aastased Tallinna linna elanikud ja seda oma elukoha alusel. Näiteks Pirita ja Kristiine elanikud kaasava eelarve kesklinna ettepanekute poolt ei saa hääletada.

Igal elanikul on Tallinna linna kaasava eelarve hääletusel KAKS HÄÄLT. Korvpallisõbrana võiksid oma teise hääle kesklinnas anda ideele Kesklinn17, mille mõte on Kadrioru staadioni parklasse luua uus korvpalliväljak.

Kristiine linnaosas saad anda hääle ideedele Kristiine7 ja Kristiine23, Pirita linnaosa elanikuna vali Pirita23. Teistes linnaosades otseselt korvpalliga seotud ideid ei ole sel aastal kaasava eelarve hääletusele esitatud, kuid räägi Tallinna linna arengus kaasa ja vaata järele, mis ideed sinu linnaosas on hääletusele läinud.

Kutsume korvpallisõpru ka tulevikus oma valla või linna kaasava eelarve hääletusele korvpalliväljakute rajamise või renoveerimise ideid välja pakkuma – sedasi on juba mitmed korvpalliväljakud üle Eesti ehitatud või korda tehtud.