Eesti koondised jõudsid FIBA U18 3×3 korvpalli maailmameistrivõistlustel 8 parema sekka

U18 3x3 poisid 2021

Eesti 3×3 koondised jõudsid Ungaris, Debrechenis toimuvatel maailmameistrivõistlustel play-offi ehk kaheksa parema sekka. Kui Eesti neiud said TOP8 pääsme juba teisipäeval, siis Eesti U18 noormeeste koondis alustas 3×3 MM-i turniiri kolmapäeval 21-17 kaotusega USA-le.

Eesti U18 noormeeste koondis, koosseisus Markus Heinakroon, Markus Ladoga, Oliver Pere ja Ken-Martti Reinart pidid alagrupist edasipääsuks täna esmalt alistama Sloveenia ning seejärel võitma Läti.

Päeva avamängus alistati Sloveenia peale tasavägist algust lõpuks 21-17 ning rabedalt alanud otsustavas kohtumises Lätiga pandi paremus lõpuks maksma seisuga 21-11.

Homme mängivad Eesti U18 tüdrukud veerandfinaalis USA vastu, poisid kohtuvad veerandfinaalis B-alagrupi võitjaga, kes tänase päeva jooksul veel selgub.

Võistluste ajakava, tulemused ja otseülekande leiab FIBA3x3 lehelt.

U18 3x3 koondised 2021