Alexela 3×3 Tallinn Open toimub taas TTÜ spordihoones

Alexela 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistluste finaalturniir toimub teist aastat järjest Tallinna Tehnikaülikooli spordihoones.

“Kaalusime võimalust, et turniir läbi viia Snelli väljakutel ja Alexela Arenal, kuid staadioni seisukord (Snelli väljakud on 1.-31. augustini suletud renoveerimistöödeks), võimalik vihmasadu ning samal ajal toimuv IRONMAN Tallinn, oleks teinud turniiri kvaliteetsel tasemel korralduse ülimalt keeruliseks,” ütles Eesti Korvpalliliidu 3×3 valdkonna juht Reigo Kimmel.

TTÜ spordihoones on osalejatel võimalik peale turniiri käia pesus ning võistluste ajal külastada kohvikut. Lisaks mahuvad spordihoonesse ära ka kõik pealtvaatajad.

Turniiri algusaeg ja ajakava selgub peale registreerimistähtaja lõppu, hiljemalt neljapäeva õhtul. Turniiri peaväljakust toimub täispikk otseülekanne video.basket.ee, 3×3 Estonia YouTube kanalis ja Facebooki vahendusel. 

Eelmisel aastal TTÜ spordihoones toimunud Alexela 3×3 Tallinn Open 2021 turniiri Siim Semiskari pildigalerii leiad siit, kuid meenuta ka sündmuse videokokkuvõtet.