Alexela 3×3 Kohtla-Järve 2022

Alexela 3x3 Kohtla-Järve 2022

Laupäeval, 30. juulil peeti Kohtla-Järvel, Ahtme linnaosas Alexela 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistluste etapp U13 ja U15 poistele ning harrastajate võistlusklassis. 

Harrastajate sarjas mängis end teist turniiri järjest võidule Team Estonia U18 võistkond, kes oli samas sarjas võidukas ka nädal varem Kanepis. Finaalis alistati 9-7 KK Hito Suurköögid, pronksimängus oli Alutaguse võistkond parem A4 Haldusest. 

Alexela 3x3 Kohtla-Järve 2022 - U13

U13 vastasseis jätkus

U13 sarjas viimased kolm etappi poodiumi kõrgeimalt kohalt eemale jäänud Rae/Kiili SK parandas viimasel põhiturniiri etapil vea ja võitis finaalis taas Spaaturiste. Seekord 12-9 seisuga.

U13 sarjas on selge, et midagi pole selge. Nii Rae/Kiili SK kui Spaaturistid on suve jooksul kogunud 4 võitu ning omavaheline seis on suhteliselt võrdne. Eesti meister selgub sel laupäeval. Aga võibolla üllatab siis mõni kolmas tiim. 

Kolmas koht Tartusse võistkonnale KVL/Ehitus, kes võitis pronksimängus 12-7 Kakumäe Kampa.

Alexela 3x3 Kohtla-Järve 2022 - U15

U15: tabeli liider – Rae/Nyimage 

Alexela 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistlsuste põhiturniiril kogus kõige rohkem võite (kõikide vanuseklasside peale) U15 sarja Rae/Nyimage, kes üheksast osaletud etapist vaid kahel pidid leppima teise kohaga.

Tartu KVL/Ehitus võistkonnad võtsid Ahtmest II ja III koha auhinnad.

TOP12

Alexela 3×3 Kohtla-Järve etapi kõikid vanuseklasside TOP12 skoorijad leiad allolevalt, kõikide mängijate isiklikult visatud punktid saad alla laadida sellest failist

KJ amatöörid TOP12

Kohtla-Järve 3×3 etapi Google Photos pildigalerii leiad siit, lõplikud paremusjärjestused play.fiba3x3.com lehelt

Kohtla-Järve etapile panid õla alla: Alexela, Scanweld, Eesti Kultuurkapital, Stokker Jõhvi, Jõhvi Gümnaasium ja Puksiir Jako Trans. Sündmuse korraldasid: Kohtla-Järve Spordikeskus ja MTÜ IdaEvent.