3×3 korvpalli EM kvalifikatsiooni avapäeval võitis Eesti Itaaliat ja Rumeeniat

FIBA 3x3 EM Rumeenias 2022 - 001

Pilt: FIBA3x3

FIBA 3×3 korvpalli Euroopa meistrivõistluste valikturniir Rumeenias algas täna Eesti koondistele edukalt, kui homsetesse veerandfinaalidesse pääsesid nii meie meeste kui naiste koondised.

Mehed võitsid alagrupimängudes 18-14 Itaaliat ja 22-12 Rumeeniat ning kohtuvad pühapäeva õhtul kell 17:55 algavas veerandfinaalis A-alagrupis teiseks jäänud Poolaga.

Naised kaotasid 12-10 avamängu Poolale, kuid võitsid 12-11 Belgia ning pääsesid samuti veerandfinaali, kus kell 12:35 algava veerandfinaali vastasene on C-alagrupi võitnud Ungari naiskond.

Täna Musta mere ääres Constantas toimunud 3×3 korvpalli EM valikuturniiri Eesti 3×3 koondiste etteasteid saab järele vaadata ning pühapäevaseid play-off kohtumisi otseülekandes vaadata FIBA 3×3 korvpalli YouTube kanalist.

Rumeenias toimuva turniiri ajakava, tulemused ja pildid leiab 3×3 EM erilehelt.